"Mobil" İLE İLGİLİ HABERLER

Mobil uygulama üzerinden çekiliş imkanı
Akasya ve Akbatı uygulamaları üzerinden 3-31 Mayıs tarihleri arasında giriş yapılarak çekiliş imkanları sunulacağı duyur..
Belediyenin mobil konser etkinliği izin alınmadığı için sonlandırıldı
Bolu Belediyesi tarafından tam kapanma sürecinde evde kalan vatandaşlara moral vermek amacıyla düzenlenen mobil konser e..
Vakaların arttığı Kastamonu'da, mobil PCR test aracı kullanımına başlandı
Sağlık Bakanlığı verilerine göre vaka sayısı en çok artan iller arasında yer alan Kastamonu'da oluşturulan mobil PCR tes..
Mobil oyun uygulamasından yeni harita ve ekipmanlar
PUBG MOBILE, yeni sürüm 1.3 güncellemesi ile oyuncularına yeni patlayıcı silahlar ve ekipmanlar sunduğunu ve Karakin Har..
Yerli mobil oyun şirketi kripto para üretti
Pandemiyle geçen 2020 yılı oyun sektörünü olumlu yönde etkiledi, SocialPeta tarafından yayınlanan “Mobil Oyun Endüstrisi..
Mobil oyun ve film prodüksiyon şirketlerinden iş birliği
PUBG MOBILE, aksiyon filmi Godzilla vs. Kong ile yaptığı iş birliği yaptıklarını duyurdu. İş birliği kapsamında film, si..
AVM’den mobil uygulama kampanyası
Akasya Alışveriş Merkezi, mobil uygulaması ile müşterilerine hediye fırsatı sunduğunu duyurdu. 25 Nisan’a kadar mobil uy..
Türkiye, mobil yazılım dünyasının yeni Hindistan'ı olacak
Türk şirketler, güçlü teknolojik atılım ve yatırımlarla, Türkiye’yi “yazılım devi” yapma yolunda çalışmalara devam ediyo..
Bakan Soylu: AFAD'la ilgili mobil uygulama yapıyoruz
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığıyla (AFAD) ilgili bir uygulama üzerinde çalıştıkla..
Kadınlar için 'Tepe Güvenlik Mobil' uygulaması
TEPE Güvenlik, kadınlara yönelik şiddetin önüne geçmek ve tüm kadınların acil durum hizmetlerine ulaşımını kolaylaştırma..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI